درست یک سال از زمانی که وبلاگ نویسی رو شروع کردم میگذره. چه زود گذشت. تو این یک سال اتفاقات زیاد و عجیب و غریبی برام افتاد.
یادش بخیر دلیل اصلی وبلاگ نویسیم ماجرای چاپ کتاب بود. اولش با نوشتن خاطراتم در زمان نوشتن کتاب شروع کردم. اتفاقاتی که بدجور اعصابم رو خرد می کرد و نمیتونستم به هیچ کس بگم. در واقع همون درددل که اسم وبلاگم هم هست! اما راستش رو بخواین هیچ وقت فکر نمیکردم بعد از گذشت یک سال کتاب چاپ نشه. در بدترین حالت شهریور ماه رو برای چاپ کتاب پیش بینی می کردم که تازه کلی هم تخفیف داده بودم!!!! (آخه کتاب اردیبهشت ماه تموم شده بود!) ولی نشد که نشد. نمیدونم. حتما قسمت نبوده دیگه!
دکتر هم اصلا براش مهم نیست که کتاب چاپ نشده. چند روز پیش بهش گفتم من دارم کتاب رو فراموش می کنم. گفت گاهی پیش میاد!!!! اگر یک کمی حاضر بود هزینه کنه کتاب تا حالا چاپ شده بود. ولش کن. مهم نیست!
اما مهمترین فایده این وبلاگ نویسی برام بدون شک آشنایی با دوستان خیلی خوب و محترم و مختلفیه که خیلی برام عزیزند. کسانی که هیچوقت ندیدمشون و شاید هیچوقت هم نبینم اما همشون رو خیلی دوست دارم. اینه ویژگی دنیای مجازی. از این بابت خدا رو خیلی خیلی شکر می کنم.

سال نو همتون هم مبارک.

/ 9 نظر / 12 بازدید

.*رقیه جون*.

///لام [نیشخند] می بینم که خیلی مسروری از اینکه من دوستت هستم ! باشه ... ما نیز اظهار خرسندی می نماییم [عینک] عیدتونم پیشاپیش مبارکا باشه ! [نیشخند]

من

سال نوی شما مبارک[گل] . راستی خوب نظر رو زیر همون یادداشت می نوشتید! در مورد کتاب هم بالاخره چاپ می شه خودتونو ناراحت نکنید در عوض تجربه های خوبی به دست آوردین[گل][لبخند]

لیلی

سلام. سال نو مبارک باشه. روز و روزگار خوش باشه. التماس دعا

من

سلام. می گم تا حالا که نخوندیم رو ولش کن از این به بعد بخونیم. من فکر می کنم تو هم می خونی تو هم فکر کن من دارم می خونم این جوری شاید امید پیدا کنیم[لبخند]

کتایون

سلام سال نو مبارک. با اینکه کتاب چاپ نشد ولی بازم ارزششو داشت.چون بنظرم دوستایی که آدم اینجا پیدا میکنه نه بخاطر موقعیتت.نه بخاطر پولت.نه ظاهرت....فقط به خاطر درونته که باهات ارتباط برقرار میکنن.برای من که اینجوری بوده.بهترین دوستای زندگیمو اینجا،توی همین دنیای مجازی پیدا کردم.همشونم دوست دارم. شاید از این به بعد بهتر باشه بیشتر به خونه ی مجازیت برسی و حرفایی که تو دلت مونده رو بزنی. موفق باشی.

عاطفه

سلام . به نظر من دکتر خیلی بی انصافی میکنه که باروحیه یک جوون بازی میکنه. این PhD ها رو کجا میگیرن ای خدااااااااااااااااااا؟

عاطفه

سلام . به نظر من دکتر خیلی بی انصافی میکنه که باروحیه یک جوون بازی میکنه. این PhD ها رو کجا میگیرن ای خدااااااااااااااااااا؟

من

اونجا هوا چطوره؟