هنوز بعد از شش ماه از اتمام کتاب سرنوشتش معلوم نیست. دکتر هیچ عجله ای برای چاپش نداره. نمیدونم چرا. شاید چون نمیدونه من برای اون کتاب چقدر زحمت کشیدم. دو سال از عمرم. کم نیست. دیگه داشتم فراموشش می کردم. اما الان دو هفته ای است که دوباره به فکر کتاب افتادم. دو تا از دوستام که اونها هم مثل من روی کتاب تخصصی کار می کردند و دیرتر از من کارشون رو شروع کرده بودن کتابشون چاپ شده. اما کتاب من نه. اون روز دکتر کتاب اونها رو به من نشون میداد و میگفت که « ببین کتابشون چاپ شده». من هم تو دلم گفتم من هم دوست دارم کتابمون چاپ بشه اما ظاهرا شما عجله ای ندارین! بدبختی من اینه که نمیتونم هیچی بگم. خیلی دلم میخواد به دکتر بگم اگه میشه بدیم یک انتشارات خصوصی چاپ کنه. اما چون این کار هزینه داره و دکتر هزینه هاش رو میده طبیعتا نمیتونم در این مورد اظهار نظر کنم.

نمیدونم چی میشه.

/ 6 نظر / 13 بازدید
تارا

ان اشا الله هرچه زودتر مشکل چاپ کتابتون حل بشه. به روزم.

فرناز

اصلا کتابت را با هزينه خودت جاپ نکن ضرر می کنی منتظرتم و به روز

کتايون

سلام بنظر من اينجا جاييه که بايد از حقتون دفاع کنيد.بايد حداقل يه جوری به استاد بگين. در اون مورد هم دفترچه رو خوندم.چون سال آخر نيستم نميتونم امسال شرکت کنم.انشاالله همان سال بعد. موفق باشين.

مهشید

نگران نباش برای استادت محترمانه بنویس به روزم و منتظرت

علي - پيش بينی زمين لرزه

سلام دوست من خوبی داداش ممنون که مرتب بهم سر می زنی انشالله زود مشکلت حل بشه به روزم با روشی برای پيش بينی زمين لرزه و منتظر حضور سبز شما و دوستانتون هستم